Довідково–інформаційна служба.

Електронна черга в довідково-інформаційні пункти

переглянути інструкцію реєстрація

З вересня 2000 року у нашому місті почала діяти об’єднана міська довідково-інформаційна служба (ДІС). Основна мета довідково-інформаційної служби надання населенню різноманітних довідок, а саме: про суми, нараховані до сплати комунальними та іншими службами міста, про присвоєння коду, про склад родини, з місця проживання, інформацію про сплату комунальних послуг та інші.

По всім районам міста відкрито 16 пункт ДІС, що спростило процедуру отримання довідкової та іншої інформації абонентами за місцем проживання.

З жовтня 2007 року реалізовано формування довідок в електронному режимі безпосередньо у районних управліннях праці та соціального захисту населення міста, необхідних для призначення субсидій. Відповідальні спеціалісти соцзахисту одразу по каналах електронного зв’язку виконують запит до нашого автоматизованого Центру де формуються і повертаються необхідні електронні документи, це:

  • довідка про кількість зареєстрованих;
  • інформація про технічні параметри житла, та нарахування по кожній комунальній послузі, за якими призначаються субсидії.

Така процедура займає лічені хвилини.

Усі довідки операторами ДІС абонентам видаються безкоштовно, при наявності відповідних документів.