ІНФОРМАЦІЯ
щодо Єдиної міської автоматизованої cистеми комунальних розрахунків "НОВА–КОМ".

Видача комунальних кодів.

З 1 січня 2012 року з метою забезпечення ЗУ "Про захист персональних даних" та відповідних нормативних актів доступ до інформації з персональними даними та про суми нараховані до сплати у пунктах прийому платежів банківських установ та поштамту, що працюють у Єдиній міській автоматизованій системі комунальних розрахунків (ЄМАСКР) здійснюються тільки при наданні платником свого комунального коду.

Звертаємо увагу жителів нашого міста, що Банки та Поштамт можуть здійснювати прийом комунальних платежів в незалежності від наявності або відсутності комунального коду у абонента. Просимо повідомляти про випадки відмови касирів у прийому платежів без коду за тел.:

мобільні: +38 (067) 000–14–88, +38 (067) 703–00–13

стаціонарні: +38 (0564) 99–0–204 +38 (0564) 99–0–205

Код необхідний тільки для доступу до інформації про суми виставлені до сплати.

За допомогою комунального коду забезпечується захист конфіденційної інформації у відповідності до вимог чинного законодавства України в тому числі законів "Про інформацію" та "Про захист персональних даних".

Код присвоюється за кожною адресою безпосередньо при зверненні одного із зареєстрованих або власників житла при наданні оригіналів документів: паспорту особи, що зареєстрована за даною адресою, а у разі відсутності реєстрації ще додається право власності на житло.

Виданий абоненту код діє постійно в незалежності від дати його отримання і одержувати новий код щорічно або щомісяця немає потреби.

Зміна коду здійснюється тільки при його втраті, або у разі зміни власника житла. Попередньо виданий код автоматично знищується.

Просимо громадян, які на довгий термін виїжджають з міста, заздалегідь отримати комунальний код, що дасть змогу оплачувати комунальні послуги дистанційно за допомогою нашого сайту. Інші особи можуть отримати довідку з кодом, у відповідності до вимог діючого законодавства, тільки при наявності належним чином оформленої довіреності.

Для отримання довідки з кодом, необхідно звернутись до будь-якого з наших пунктів довідково-інформаційної служби попередньо зареєструвавшись в електронній черзі на сайті www.novakom.com.ua

За допомогою коду абонент може дізнатись інформацію про суми нараховані до сплати комунальними та іншими службами міста в пунктах прийому платежів Банків та Поштамту, що працюють у ЄМАСКР, на нашому сайті www.novakom.com.ua

Також на нашому сайті ви можете здійснити оплату за допомогою платіжних карток. Вам лише потрібно, на сторінці "Кабінет абонента" ввести свою адресу та код, після чого можливо ознайомитись з інформацією про суми нараховані до сплати та вибрати в меню опцію "сплатити".