Новини

Новини

Показані 1-20 із 48 записів.

До уваги споживачів ТОВ «Дніпропетровськгаз збут»

27 червня 2022 р.

Рахунки від «ТВІЙ ГАЗЗБУТ» у червні отримають лише клієнти-боржники. Паперові та електронні рахунки від постачальників, що працюють під брендом ТВІЙ ГАЗЗБУТ, у червні отримують лише ті побутові споживачі, які мали заборгованість перед компанією за спожитий газ станом на 30 квітня 2022 року.

Попри те, що з 1 травня побутових споживачів було переведено до «постачальника останньої надії», функцію якого виконує ГПК «Нафтогаз України», накопичена заборгованість перед попереднім постачальником підлягає погашенню. Адже це обов'язок споживача – провести повний остаточний розрахунок із попереднім постачальником за спожитий газ. Постачальник, якому споживач заборгував, має право стягнути борг у судовому порядку.

Якщо ви знаходитесь у скрутному становищі, ми рекомендуємо скористатися можливістю реструктуризації боргу.

Ми вдячні усім клієнтам, які вчасно та повністю розрахувались за спожитий газ. Перевірити, чи є у вас борг і оплатити його можливо у системі ЄМАСКР!

ВАЖЛИВО! Нарахування за спожитий у травні газ і виставлення рахунків повинен здійснити ГПК «Нафтогаз України».


ГК «Нафтогаз України» інформує

19 червня 2022 р.

Для забезпечення безперебійного газопостачання в умовах воєнного стану всі споживачі, які раніше отримували природний газ від постачальників під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ», ТОВ "Дніпропетровськгаз збут» (104.ua), з 1 травня 2022 року забезпечуються газом від Нафтогазу.

Звертаємо увагу, що нові клієнти проводять оплати з попереднім постачальником за газ, отриманий до 30 квітня 2022 року, а з 1 травня 2022 року оплачують газ на рахунки ГК «Нафтогаз України», тариф на газ становитиме 7,96 грн/куб. м з ПДВ, без вартості розподілу (доставки). https://gas.ua/uk/home/news/8-8-mln-ukraintsiv-otrimuyut-gas-1-05-naftogaz


Оновлення інформації

13 червня 2022 р.

Інформація про суми нараховані до сплати комунальними службами міста оновлена станом на 01 червня 2022 року.


​Шановний клієнте YASNO!

23 березня 2022 р.

Шановний клієнте YASNO! У зв’язку з тим, що у період воєнного стану паперові платіжки від YASNO не будуть надходити за вашою поштовою адресою, просимо оплатити за спожиту електроенергію / природний газ за допомогою онлайн-рахунку у ЄМАСКР!


​Змінено вартість послуги на поводження з побутовими відходами

31 січня 2022 р.

Шановні мешканці!

Звертаємо вашу увагу, що з 01.02.2022 року змінено вартість послуги на поводження з побутовими відходами (збирання, перевезення, захороненння), яку надає ТОВ "Екоспецтранс". Нові тарифи затверджено на підставі рішення виконкому Криворізької міської ради https://so.kr.gov.ua/ua/treezas_so/pg/5489877777_d... від 19.01.2022 №27 "Про встановлення тарифів на послуги з поводження з побутовими відходами (збирання, перевезення, захороненння) у м. Кривому Розі.


Шановні мешканці!​ Звертаємо вашу увагу!

27 вересня 2021 р.

Шановні мешканці!

Звертаємо вашу увагу, що з 01.10.2021 року змінено тариф на електроенергію у Електропостачальника YASNO (ТОВ "Дніпровські енергетичні послуги") в залежності від обсягів споживання.


​Шановні мешканці!​ Доводимо до вашого відома!

27 вересня 2021 р.

Шановні мешканці!

Доводимо до вашого відома, що Електропостачальник YASNO (ТОВ "Дніпровські енергетичні послуги" змінило період передачі показників лічильників, 1 та 2 числа.


Увага! Шановні наші клієнти, сплачуйте за послуги ТОВ «ГК Нафтогаз України» в ЄМАСКР у своєму «Кабінеті абонента.

14 травня 2021 р.

Увага! Шановні наші клієнти, сплачуйте за послуги ТОВ ГК «Нафтогаз України» в ЄМАСКР у своєму «Кабінеті абонента».

У відділеннях банків: АТ «Ощадбанк», ПАТ «КРИСТАЛБАНК», АКБ «ІНДУСТРІАЛБАНК», АТ «СБЕРБАНК», АТ «МетаБанк», АТ «УкрСиббанк», АТ «ЮНЕКС БАНК», ПАТ «АЙБОКС БАНК, АТ «Ідея Банк», АТ «АКБ «КОНКОРД», АТ КБ «ПРИВАТБАНК», АТ «УКРЕКСІМБАНК», ПуАТ «КБ«АКОРДБАНК».

Про готовність прийому інших фінансових установ будемо повідомляти додатково.ТОВ «ДНІПРОВСЬКІ ЕНЕРГЕТИЧНІ ПОСЛУГИ» інформує!

18 лютого 2021 р.

У лютому жителі Кривого Рогу, Криворізького та Широківського районів отримають платіжки за світло з новими особовими рахунками
Електропостачальник YASNO (ТОВ «Дніпровські енергетичні послуги») впроваджує нову облікову базу, тому в усіх жителів Дніпропетровщини вже змінилися особові рахунки. У лютому зміни відбудуться для мешканців Кривого Рогу, Криворізького та Широківського району. Що варто знати клієнтам – розповідає YASNO.

· Особові рахунки змінились автоматично. Переоформлювати документи або звертатись до контакт-центру чи енергоофісів YASNO не потрібно.
Також дані оновилися у Єдиній автоматизованій системі комунальних розрахунків «НОВА-КОМ»·
Новий особовий рахунок клієнта YASNO складається з 12 цифр та починається на 522.
Навіть, якщо кошти будуть сплачені за попереднім особовим рахунком, платіж буде зараховано.
Реквізити для сплати за електроенергію не змінились.
Дізнатись його можна:
- у платіжках за січень, що надійдуть у лютому, та усіх наступних;
- на сайті yasno.com.ua;
- через viber-бот YASNO-online;
- за телефоном контакт-центру (056/067/050) 770 11 55;
- у viber, sms, email-повідомленнях, що надіслані споживачам.
· Реквізити для сплати за електроенергію не змінились.


Шановні наші клієнти! Наш мобільний додаток "НОВА-КОМ" вже чекає на вас!

5 серпня 2020 р.

Шановні наші клієнти! Наш мобільний додаток "НОВА-КОМ" вже чекає на вас! Встановлюйте його у своєму телефоні та у реальному режимі часу отримайте цілодобовий доступ до свого "Кабінету абонента", де швидко, просто та комфортно отримуйте за своєю адресою електронні рахунки з сумами нарахованими до сплати за спожиті послуги й одразу оплачуйте їх, а також передавайте показання своїх лічильників. Скачуйте додаток за посиланням - https://play.google.com/store/apps/details?id=ua.com.novakom.novainfo


​Шановні клієнти! Нагадуємо, що у останній день місяця - 31.07.2020 року, необхідно передати показники лічильників за спожиту холодну воду.

30 липня 2020 р.

Шановні клієнти!

Нагадуємо, що у останній день місяця - 31.07.2020 року, необхідно передати показники лічильників за спожиту холодну воду, завітавши до свого "Кабінету абонента". В противному випадку, КП "Кривбасводоканал" буде донараховувати суми за нормативом з дати останньої передачі показників лічильника.


Шановні клієнти! Оновлення бази YASNO (Дніпровські енергетичні послуги) та ТОВ «Кривбастелеком» (кабельне телебачення).

20 липня 2020 р.

Шановні клієнти!

Доводимо до вашого відома, що оновлення бази YASNO (Дніпровські енергетичні послуги) відбувається кожний четвер, а база ТОВ «Кривбастелеком» (кабельне телебачення) оновлюється щоденно.


Увага! Показники лічильників газу та електроенергії в "Кабінеті абонента"

16 липня 2020 р.

Шановні наші клієнти!

Останні показники лічильника за спожитий газ та електроенергію відображаються у вашому«Кабінеті абонента», які передані у ЄМАСКР під час оплати або окремо за допомогою нашого сайту.


Шановні клієнти, увага! Перевірити інформацію про дати повірки лічильника.

29 травня 2020 р.

додаткова інформація про державну повірку

детально

Увага! Пункти довідково-інформаційної служби "НОВА-КОМ" закриті на карантин.

25 березня 2020 р.

УВАГА! На виконання Постанови КМУ 211 від 11.03.2020 року, з метою недопущення розповсюдження коронавірусу, пункти довідково-інформаційної служби ТОВ «НОВА-КОМ» закриті на карантин до його завершення.


​УВАГА! Дбайте про свою безпеку та своїх близьких, під час епідемії коронавірусу!

17 березня 2020 р.

УВАГА! Дбайте про свою безпеку та своїх близьких, під час епідемії коронавірусу! Користуйтеся своїм «Кабінетом абонента» на порталі novakom.com.ua, де ви можете одержати всю необхідну інформацію за спожиті комунальні послуги та одразу їх оплатити.

Не ризикуйте своїм здоров’ям, не відвідуйте пункти довідково-інформаційної служби, банківські установи де приходиться стояти у чергах.
Потурбуйтеся про своїх бабусь та дідусів, допоможіть їм отримати інформацію та сплатити просто, швидко та надійно за допомогою віртуального кабінету .
Готові надати вам інформаційну підтримку за телефонами: 067-000-14-88, 067-703-00-13.


УВАГА! АТ "КРИВОРІЖГАЗ" інформує.

21 січня 2020 р.

За доставку треба буде платити, навіть якщо газ не споживався в окремий період часу. Зменшення споживання відобразиться на щомісячному платежі в наступному році. Якщо, газове обладнання не використовується взагалі і ви не плануєте цього в майбутньому, то вам варто розглянути можливість від’єднання від газових мереж, для чого необхідно звернутися до оператору ГРМ.

детально

​Шановні наші клієнти! Тимчасово скасовано можливість передавати показання за спожиту електроенергію за звичайним, двозонним або тризонним лічильниками.

2 грудня 2019 р.

Шановні наші клієнти! З технічних причин ТОВ "Дніпропетровські енергетичні послуги" не мають змоги приймати покази лічильників за двозонним або тризонним лічильниками, тому ТОВ "НОВА-КОМ" вимушене тимчасово обмежити передачу таких показів лічильників. Передача показів за звичайними лічильниками здійснюється без обмежень.


До уваги пільговиків!

8 листопада 2019 р.

Протягом доби після перерахування коштів АТ «Ощадбанк» направить пільговику СМС-повідомлення із зазначенням інформації про суми, які необхідно сплатити за кожним видом послуги.

детально

До уваги споживачів, які одержують житлову субсидію! З березня 2019 року змінюється механізм виплати житлових субсидій.

13 березня 2019 р.

З березня 2019 року змінюється механізм виплати житлових субсидій. Для домогосподарств, яким субсидія призначена до 31 грудня 2018 року, починаючи з субсидії за лютий 2019 року вона буде виплачуватися готівкою. Для домогосподарств, яким субсидія призначена з січня 2019 року, її надання здійснюється у грошовій безготівковій формі, шляхом перерахування коштів АТ "Ощадбанк" для подальших розрахунків з надавачами послуг.

Інформуємо, що розмір призначеної субсидії на оплату житлово-комунальних послуг за лютий 2019 року буде виплачено:

пенсіонерам - Пенсійним фондом України разом з пенсійною виплатою (доставка/виплата буде здійснена поштою або її буде зараховано на пенсійний банківський рахунок);

особам, які не одержують пенсію, - АТ "Ощадбанк" шляхом виплати субсидії через банківський грошовий переказ (для цього необхідно після 12 березня 2019 року звернутися до будь-якого відділення банку з паспортом та ідентифікаційним номером).

Звертаємо увагу, що після отримання субсидії готівкою споживач має забезпечити оплату спожитих послуг, оскільки наявність простроченої заборгованості унеможливить подальше надання державної підтримки.


Оновлений енергоофіс електропостачальника YASNO

Відтепер жителі Кривого Рогу можуть відвідувати новий енергоофіс YASNO за адресою пл. Горького, 10.

детально

Тарифи та платіжки за електроенергію: чи будуть зміни після карантину?

Постачальник електроенергії та енергоефективних рішень YASNO надав відповіді на запитання, що стали актуальними для жителів Кривого Рогу у період карантину.

детально

КП «Кривбасводоканал» інформує

З 1 квітня 2022 року зʼявилася плата за абонентське обслуговування

детально

AT «Криворізька теплоцентраль» інформує

За листопад 2021 року у платіжках споживачів зʼявились дві нові назви послуг:

  • плата за послугу постачання теплової енергії (нарахування по будинковому лічильнику);
  • плата за абонентське обслуговування
детально

Криворіжтепломережа інформує

До уваги власників квартир з індивідуальним опаленням

детально

До уваги пільговиків!

З 01 січня 2020 зміна безготівкової форми пільги на готівку можлива у будь який час.

детально

Монетизація субсидій та пільг на житлово-комунальні послуги

Як сплачувати за комунальні послуги у випадку готівкової\безготівкової форми отримання допомоги?

Де дізнатись про суми наданої допомоги?

детально

Важлива інформація для учасників АТО.

Відповідно до Міжгалузевої Комплексної Програми підтримки в 2015 році у м. Кривому Розі учасників антитерористичної операції, членів їх сімей та сімей загиблих у ході її проведення, затвердженої рішенням міської ради від 30.12.2014 № 3176, передбачено надання 50% знижки з оплати житлово-комунальних платежів у межах передбачених чинним законодавством України...

детально

Увага СУБСИДІЯ!

Напередодні опалювального сезону 2020-2021 років звертаємо увагу мешканців міста, що допомогою в оплаті за житлово-комунальні послуги є житлова субсидія.

детально