Новини

Новини

Показані 1-20 із 51 запису.

Оновлення інформації

9 травня 2024 р.

Інформація про суми нараховані до сплати комунальними службами міста оновлена станом на 01 травня 2024 року.


Шановні мешканці!

3 серпня 2023 р.

З 1 серпня 2023 року у Кривому Розі змінився оператор з розподілу природного газу – Криворізька філія ТОВ «Газорозподільні мережі України» (бренд ГАЗМЕРЕЖІ).


Як передавати покази лічильника за спожитий газ

31 березня 2023 р.

Продовжуємо вносити покази лічильника за спожитий газ оператору ТОВ «Газорозподільні мережі україни», які з ЄМАСКР автоматично в онлайн режимі передаються до сервісів ТОВ "ГК "НАФТОГАЗ УКРАЇНИ". Термін передачі з 28 по 5 число місяця до 23:00.


ТОВ "Екоспецтранс" ​інформує про змінення тарифів ​з 1 вересня 2022 року

2 вересня 2022 р.

Вартість послуг ТОВ "Екоспецтранс" на 1 особу на місяць складає:

– для мешканців багатоквартирних будинків: 37,95 грн.;

– для мешканців приватного сектору: 39,50 грн.


КПТМ "Криворіжтепломережа" інформує

8 серпня 2022 р.

В умовах воєнного стану та з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARA-CoV-2 "Криворіжтепломережа" не доставлятиме паперові платіжки за теплову енергію.

Контактна інформаця розміщена на офіційному сайті КПТМ "Криворіжтепломережа".


До уваги споживачів ТОВ «Дніпропетровськгаз збут»

27 червня 2022 р.

Рахунки від «ТВІЙ ГАЗЗБУТ» у червні отримають лише клієнти-боржники. Паперові та електронні рахунки від постачальників, що працюють під брендом ТВІЙ ГАЗЗБУТ, у червні отримують лише ті побутові споживачі, які мали заборгованість перед компанією за спожитий газ станом на 30 квітня 2022 року.

Попри те, що з 1 травня побутових споживачів було переведено до «постачальника останньої надії», функцію якого виконує ГПК «Нафтогаз України», накопичена заборгованість перед попереднім постачальником підлягає погашенню. Адже це обов'язок споживача – провести повний остаточний розрахунок із попереднім постачальником за спожитий газ. Постачальник, якому споживач заборгував, має право стягнути борг у судовому порядку.

Якщо ви знаходитесь у скрутному становищі, ми рекомендуємо скористатися можливістю реструктуризації боргу.

Ми вдячні усім клієнтам, які вчасно та повністю розрахувались за спожитий газ. Перевірити, чи є у вас борг і оплатити його можливо у системі ЄМАСКР!

ВАЖЛИВО! Нарахування за спожитий у травні газ і виставлення рахунків повинен здійснити ГПК «Нафтогаз України».


ГК «Нафтогаз України» інформує

19 червня 2022 р.

Для забезпечення безперебійного газопостачання в умовах воєнного стану всі споживачі, які раніше отримували природний газ від постачальників під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ», ТОВ "Дніпропетровськгаз збут» (104.ua), з 1 травня 2022 року забезпечуються газом від Нафтогазу.

Звертаємо увагу, що нові клієнти проводять оплати з попереднім постачальником за газ, отриманий до 30 квітня 2022 року, а з 1 травня 2022 року оплачують газ на рахунки ГК «Нафтогаз України», тариф на газ становитиме 7,96 грн/куб. м з ПДВ, без вартості розподілу (доставки). https://gas.ua/uk/home/news/8-8-mln-ukraintsiv-otrimuyut-gas-1-05-naftogaz


​Шановний клієнте YASNO!

23 березня 2022 р.

Шановний клієнте YASNO! У зв’язку з тим, що у період воєнного стану паперові платіжки від YASNO не будуть надходити за вашою поштовою адресою, просимо оплатити за спожиту електроенергію / природний газ за допомогою онлайн-рахунку у ЄМАСКР!


Шановні мешканці!​ Звертаємо вашу увагу!

27 вересня 2021 р.

Шановні мешканці!

Звертаємо вашу увагу, що з 01.10.2021 року змінено тариф на електроенергію у Електропостачальника YASNO (ТОВ "Дніпровські енергетичні послуги") в залежності від обсягів споживання.


​Шановні мешканці!​ Доводимо до вашого відома!

27 вересня 2021 р.

Шановні мешканці!

Доводимо до вашого відома, що Електропостачальник YASNO (ТОВ "Дніпровські енергетичні послуги" змінило період передачі показників лічильників, 1 та 2 числа.


Увага! Шановні наші клієнти, сплачуйте за послуги ТОВ «ГК Нафтогаз України» в ЄМАСКР у своєму «Кабінеті абонента.

14 травня 2021 р.

Увага! Шановні наші клієнти, сплачуйте за послуги ТОВ ГК «Нафтогаз України» в ЄМАСКР у своєму «Кабінеті абонента».

У відділеннях банків: АТ «Ощадбанк», ПАТ «КРИСТАЛБАНК», АКБ «ІНДУСТРІАЛБАНК», АТ «СБЕРБАНК», АТ «МетаБанк», АТ «УкрСиббанк», АТ «ЮНЕКС БАНК», ПАТ «АЙБОКС БАНК, АТ «Ідея Банк», АТ «АКБ «КОНКОРД», АТ КБ «ПРИВАТБАНК», АТ «УКРЕКСІМБАНК», ПуАТ «КБ«АКОРДБАНК».

Про готовність прийому інших фінансових установ будемо повідомляти додатково.


ТОВ «ДНІПРОВСЬКІ ЕНЕРГЕТИЧНІ ПОСЛУГИ» інформує!

18 лютого 2021 р.

У лютому жителі Кривого Рогу, Криворізького та Широківського районів отримають платіжки за світло з новими особовими рахункамиЕлектропостачальник YASNO (ТОВ «Дніпровські енергетичні послуги») впроваджує нову облікову базу, тому в усіх жителів Дніпропетровщини вже змінилися особові рахунки. У лютому зміни відбудуться для мешканців Кривого Рогу, Криворізького та Широківського району. Що варто знати клієнтам – розповідає YASNO.· Особові рахунки змінились автоматично. Переоформлювати документи або звертатись до контакт-центру чи енергоофісів YASNO не потрібно.Також дані оновилися у Єдиній автоматизованій системі комунальних розрахунків «НОВА-КОМ»· Новий особовий рахунок клієнта YASNO складається з 12 цифр та починається на 522.Навіть, якщо кошти будуть сплачені за попереднім особовим рахунком, платіж буде зараховано.Реквізити для сплати за електроенергію не змінились.Дізнатись його можна:- у платіжках за січень, що надійдуть у лютому, та усіх наступних;- на сайті yasno.com.ua;- через viber-бот YASNO-online;- за телефоном контакт-центру (056/067/050) 770 11 55;- у viber, sms, email-повідомленнях, що надіслані споживачам.· Реквізити для сплати за електроенергію не змінились.


Шановні наші клієнти! Наш мобільний додаток "НОВА-КОМ" вже чекає на вас!

5 серпня 2020 р.

Шановні наші клієнти! Наш мобільний додаток "НОВА-КОМ" вже чекає на вас! Встановлюйте його у своєму телефоні та у реальному режимі часу отримайте цілодобовий доступ до свого "Кабінету абонента", де швидко, просто та комфортно отримуйте за своєю адресою електронні рахунки з сумами нарахованими до сплати за спожиті послуги й одразу оплачуйте їх, а також передавайте показання своїх лічильників. Скачуйте додаток за посиланням - https://play.google.com/store/apps/details?id=ua.com.novakom.novainfo


​Шановні клієнти! Нагадуємо, що у останній день місяця - 31.07.2020 року, необхідно передати показники лічильників за спожиту холодну воду.

30 липня 2020 р.

Шановні клієнти!

Нагадуємо, що у останній день місяця - 31.07.2020 року, необхідно передати показники лічильників за спожиту холодну воду, завітавши до свого "Кабінету абонента". В противному випадку, КП "Кривбасводоканал" буде донараховувати суми за нормативом з дати останньої передачі показників лічильника.


Шановні клієнти! Оновлення бази YASNO (Дніпровські енергетичні послуги) та ТОВ «Кривбастелеком» (кабельне телебачення).

20 липня 2020 р.

Шановні клієнти!

Доводимо до вашого відома, що оновлення бази YASNO (Дніпровські енергетичні послуги) відбувається кожний четвер, а база ТОВ «Кривбастелеком» (кабельне телебачення) оновлюється щоденно.


Увага! Показники лічильників газу та електроенергії в "Кабінеті абонента"

16 липня 2020 р.

Шановні наші клієнти!

Останні показники лічильника за спожитий газ та електроенергію відображаються у вашому«Кабінеті абонента», які передані у ЄМАСКР під час оплати або окремо за допомогою нашого сайту.


Шановні клієнти, увага! Перевірити інформацію про дати повірки лічильника.

29 травня 2020 р.


Увага! Пункти довідково-інформаційної служби "НОВА-КОМ" закриті на карантин.

25 березня 2020 р.

УВАГА! На виконання Постанови КМУ 211 від 11.03.2020 року, з метою недопущення розповсюдження коронавірусу, пункти довідково-інформаційної служби ТОВ «НОВА-КОМ» закриті на карантин до його завершення.


​УВАГА! Дбайте про свою безпеку та своїх близьких, під час епідемії коронавірусу!

17 березня 2020 р.

УВАГА! Дбайте про свою безпеку та своїх близьких, під час епідемії коронавірусу! Користуйтеся своїм «Кабінетом абонента» на порталі novakom.com.ua, де ви можете одержати всю необхідну інформацію за спожиті комунальні послуги та одразу їх оплатити.

Не ризикуйте своїм здоров’ям, не відвідуйте пункти довідково-інформаційної служби, банківські установи де приходиться стояти у чергах. Потурбуйтеся про своїх бабусь та дідусів, допоможіть їм отримати інформацію та сплатити просто, швидко та надійно за допомогою віртуального кабінету . Готові надати вам інформаційну підтримку за телефонами: 067-000-14-88, 067-703-00-13.


УВАГА! АТ "КРИВОРІЖГАЗ" інформує.

21 січня 2020 р.

За доставку треба буде платити, навіть якщо газ не споживався в окремий період часу. Зменшення споживання відобразиться на щомісячному платежі в наступному році. Якщо, газове обладнання не використовується взагалі і ви не плануєте цього в майбутньому, то вам варто розглянути можливість від’єднання від газових мереж, для чого необхідно звернутися до оператору ГРМ.…


КФ ТОВ «Газорозподільні мережі України» інформує

З 1 квітня 2024 року до рахунків споживачів багатоквартирних будинків додана послуга «внески за технічне обслуговування внутрішньо будинкових систем газопостачання багатоквартирного будинку» (скорочено - технічне обслуговування ВБСГ).

детально

АТ «Криворіжгаз» інформує

З 1 серпня 2023 року у Кривому Розі змінився оператор з розподілу природного газу – Криворізька філія ТОВ «Газорозподільні мережі України» (бренд ГАЗМЕРЕЖІ).

детально

YASNO (ТОВ «Дніпровські енергетичні послуги») інформує

Як відбувається нарахування за спожиту електроенергію, якщо вчасно не передавати показання лічильника?

детально

ТОВ «Дніпропетровськгаз Збут» інформує

Чому споживачі отримали повідомлення від ТОВ «Дніпропетровськгаз Збут» про заборгованість?

детально

Увага СУБСИДІЯ!

З 1 грудня 2022 року призначення субсидій будуть проводити органи Пенсійного фонду України.

детально

КП «Кривбасводоканал» інформує

З 1 квітня 2022 року зʼявилася плата за абонентське обслуговування

детально

AT «Криворізька теплоцентраль» інформує

За листопад 2021 року у платіжках споживачів зʼявились дві нові назви послуг:

  • плата за послугу постачання теплової енергії (нарахування по будинковому лічильнику);
  • плата за абонентське обслуговування
детально

До уваги пільговиків!

З 01 січня 2020 зміна безготівкової форми пільги на готівку можлива у будь який час.

детально

Монетизація субсидій та пільг на житлово-комунальні послуги

Як сплачувати за комунальні послуги у випадку готівкової\безготівкової форми отримання допомоги?

Де дізнатись про суми наданої допомоги?

детально

Куди звертатись з питань електропостачання?

Діяльність із забезпечення населення електроенергією з 1 січня 2019 року розділена на дві функції:

  • постачання
  • та розподіл електромережами.
детально