Перелік об’єктів топоніміки населених пунків Криворізького та Широківського району


Криворізький район

cело Анастасівка

Стара назваНова назва
вулиця Радянська вулиця Лісова

cело Базарове

Стара назваНова назва
вулиця Гагаріна вулиця Пілотів

cело Бурлацьке

Стара назваНова назва
вулиця 60 років Жовтня вулиця Дружби

cело Веселе

Стара назваНова назва
вулиця 70 років Жовтня вулиця Незалежна

cело Вільне (Вільн.с/р)

Стара назваНова назва
вулиця Гагаріна вулиця Перемоги
вулиця Калініна вулиця Незалежності
шосе Кіровоградське шосе Кропивницьке
вулиця Комсомольська вулиця Слов’янська
вулиця Чапаєва вулиця Кузьми Скрябіна
вулиця Щорса вулиця Соборна

cело Гейківка

Стара назваНова назва
вулиця Пушкіна вулиця Виноградна

cело Глеюватка

Стара назваНова назва
вулиця Дзержинського вулиця Вишнева
вулиця Кірова вулиця Кірова Олександра
вулиця Куйбишева вулиця Західна
вулиця Радянської Конституції вулиця Конституційна
вулиця Чапаєва вулиця Пасічна

cело Гомельське

Стара назваНова назва
вулиця Жовтнева вулиця Білоруська

cело Данилівка

Стара назваНова назва
вулиця Карла Лібкнехта вулиця Данила Галицького
вулиця Кірова вулиця Центральна
вулиця Червоноармійська вулиця Українська

cело Дружба

Стара назваНова назва
вулиця Дзержинського вулиця Щаслива
вулиця Мостового вулиця Дараганівська

cело Зелений Гай

Стара назваНова назва
вулиця Котовського вулиця Затишна
вулиця Чапаєва вулиця Молодіжна
вулиця Щорса вулиця Ставкова

cело Зелений Луг

Стара назваНова назва
вулиця Дзержинського вулиця Волошкова

cело Златопіль

Стара назваНова назва
вулиця Кірова вулиця Кобзаря
вулиця Петровського вулиця Козацька

cело Зоря

Стара назваНова назва
вулиця Леніна вулиця Олександра Буракова

cело Іванівка (Валове с/р)

Стара назваНова назва
вулиця Петровського вулиця Квіткова

cело Калинівка

Стара назваНова назва
вулиця Пролетарська вулиця Миру

cело Коломійцеве

Стара назваНова назва
вулиця Ворошилова вулиця Затишна
вулиця Железнодорожна вулиця Залізнична
вулиця Цюрупи вулиця Весела

cело Красівське

Стара назваНова назва
вулиця Колгоспна вулиця Вишнева
вулиця Радгоспна вулиця Любомирівська

cело Красна Балка

Стара назваНова назва
вулиця Совєтська вулиця Затишна
вулиця Щорса вулиця Польова

cело Кривбас

Стара назваНова назва
вулиця Жовтнева вулиця Вишнева

cело Кудашівка

Стара назваНова назва
вулиця Дзержинського вулиця Берегова
вулиця Жовтнева вулиця Травнева

cелище Лісопитомник

Стара назваНова назва
вулиця Первомайська вулиця Першотравнева

cело Лозуватка

Стара назваНова назва
провулок 1-й Суворова провулок Європейський
провулок 2-й Суворова провулок Солідарності
провулок 2-й Чкалова провулок Надії
вулиця Ватутіна вулиця Володимира Великого
провулок Ворошилова провулок Річковий
вулиця Глінки вулиця Незалежності
вулиця Дзержинського вулиця Святкова
провулок Дзержинського провулок Святковий
вулиця Жовтнева вулиця Енергетиків
провулок Жовтневий провулок Затишний
вулиця Завод вулиця Заводська
вулиця Казанська вулиця Ольги княгині
вулиця Карла Маркса вулиця Свято-Миколаївська
провулок Карла Маркса провулок Свято-Миколаївський
вулиця Комарова вулиця Перемоги
провулок Комарова провулок Леоніда Каденюка
вулиця Комсомольська вулиця Щастя
вулиця Котовського вулиця Калачевского
провулок Котовського провулок Калачевского
вулиця Крупської вулиця Дружби
провулок Крупської провулок Дружби
вулиця Кутузова вулиця Берегова
провулок Кутузова I провулок Береговий
провулок Кутузова II провулок Лагідний
вулиця Леніна вулиця Миру
провулок Леніна провулок Миру
вулиця Лермонтова вулиця Херсонська
провулок Лермонтова провулок Херсонський
провулок Матросова провулок Прирічковий
вулиця Матросова вулиця Прирічкова
вулиця Некрасова вулиця Баштанська
провулок Пархоменка провулок Троянд
вулиця Пархоменка вулиця Троянд
провулок Підгорного провулок Квітковий
провулок Правди провулок Марічка
провулок Пушкіна провулок Вишневий
вулиця Пушкіна вулиця Вишнева
вулиця Радянська вулиця Українська
провулок Радянський провулок Український
вулиця Свердлова вулиця Калинова
провулок Свердлова провулок Калиновий
вулиця Суворова вулиця Європейська
вулиця Терешкової вулиця Павла Проценка
провулок Толстого провулок Героїв Чорнобиля
вулиця Толстого вулиця Героїв Чорнобиля
вулиця Чапаєва вулиця Вербна
провулок Чапаєва провулок Вербний
вулиця Червоногвардійська вулиця Гвардійська
провулок Червоногвардійський провулок Гвардійський
вулиця Чкалова 5 квартал вулиця Волі
провулок Чкалова 5 квартал провулок Любові
провулок Чкалова 8 квартал провулок Віри
вулиця Чкалова 8 квартал вулиця Віри
провулок Щорса провулок Виноградний
вулиця Щорса вулиця Виноградна

cелище Лозуватка-Птахорадгосп

Стара назваНова назва
провулок Матросова-2 провулок Свободи

cело Мар’янівка

Стара назваНова назва
вулиця Брянська вулиця Волонтерська
вулиця Гагаріна вулиця Космічна
вулиця Комарова вулиця Надії
вулиця Леніна вулиця Вишнева
вулиця Серьогіна вулиця Захисників
вулиця Чкалова вулиця Відпочинку
провулок Чкалова провулок Відпочинку
вулиця Щорса вулиця Щастя

cелище Мусіївка

Стара назваНова назва
вулиця Суворова вулиця Максима Коптева

cело Надеждівка

Стара назваНова назва
вулиця Жовтнева вулиця Затишна
вулиця Комсомольська вулиця Вишнева

cело Надія

Стара назваНова назва
вулиця Кіровоградська вулиця Княгині Ольги
вулиця Пушкіна вулиця Садова
вулиця Радгоспна вулиця Молоді
вулиця Ру Кірова вулиця Каштанова

cело Недайвода

Стара назваНова назва
вулиця Піонерська вулиця Пісочна

cело Новий Кременчук

Стара назваНова назва
вулиця 50-річчя Жовтня вулиця Центральна

cело Новоганнівка

Стара назваНова назва
вулиця Гагаріна вулиця Садова
вулиця Суворова вулиця Вишнева
вулиця Чапаєва вулиця Затишна

cело Новоіванівка

Стара назваНова назва
вулиця Калініна вулиця Квіткова
вулиця Котовского вулиця Весняна
вулиця Леніна вулиця Кобзаря

cело Новопілля

Стара назваНова назва
вулиця Жовтнева вулиця Липнева
вулиця Комсомольська вулиця Благодатна
вулиця Косигіна вулиця Полтавського

cело Радіонівка

Стара назваНова назва
вулиця Гагаріна вулиця Мусіївська
вулиця Комарова вулиця Тиха
вулиця Леніна вулиця Центральна
вулиця Пушкіна вулиця Фестивальна

селище міського типу Радушне

Стара назваНова назва
вулиця Гайдара вулиця Григорія Гайдара
вулиця Дзержинського вулиця Іванова
вулиця Жовтнева вулиця Карпенка
вулиця Калініна вулиця Вишнева
вулиця Чапаєва вулиця Марчука

cело Ранній Ранок

Стара назваНова назва
вулиця Горького вулиця Ранкова

cело Романівка

Стара назваНова назва
провулок Партизанський провулок Мирний
провулок Пролетарський провулок Різдвяний
вулиця Щорса вулиця Кобзаря

cело Софіївка

Стара назваНова назва
вулиця Жовтнева вулиця Вишнева
вулиця Комсомольська вулиця Українська

cело Степове

Стара назваНова назва
вулиця Єсеніна вулиця Зелена

cело Тернівка

Стара назваНова назва
вулиця Комсомольська вулиця Незалежності

cело Тернуватка

Стара назваНова назва
вулиця Фрунзе вулиця Зарічна

селище міського типу Христофорівка

Стара назваНова назва
вулиця Російська вулиця Українська

cело Чабанове

Стара назваНова назва
вулиця Радгоспна вулиця Весняна

cелище Червона Поляна

Стара назваНова назва
вулиця Кірова вулиця Кленова

cело Червоне

Стара назваНова назва
вулиця Дніпропетровська вулиця Т.Шевченка
вулиця Комсомольская вулиця Л.Українки

cело Червоні Поди

Стара назваНова назва
вулиця Олега Кошевого вулиця Бузкова

cело Чкаловка

Стара назваНова назва
провулок Войкого провулок Затишний
вулиця Гагаріна вулиця Вільна
вулиця Горького вулиця Миру
провулок Клари Цеткін провулок Дружній
провулок Колгоспний провулок Вишневий
вулиця Крупської вулиця 8 Березня
провулок Тельмана провулок Сонячний
провулок Челюскіна провулок Літній
вулиця Чкалова вулиця Перемоги

cело Шевченківське

Стара назваНова назва
вулиця Пролетарська вулиця Успішна

cело Шевченкове

Стара назваНова назва
вулиця Мічуріна вулиця Вишнева
вулиця Чкалова вулиця Степова

cело Широке

Стара назваНова назва
вулиця Ленінського Комсомолу вулиця Центральна

Широківський район

cело Андріївка

Стара назваНова назва
вулиця Жовтнева вулиця Державна
вулиця Леніна вулиця Паркова

cело Благодатне

Стара назваНова назва
вулиця Жовтнева вулиця Вишнева
вулиця Пролетарська вулиця Центральна
провулок Радянський провулок Сонячний

cело Водяне

Стара назваНова назва
вулиця Інтернаціональна вулиця Воїнів-афганців

cело Запоріжжя

Стара назваНова назва
вулиця Радянська вулиця Шкільна

cело Зелена Балка

Стара назваНова назва
вулиця Жовтнева вулиця Паркова
вулиця Карла Маркса вулиця Сонячна
вулиця Леніна вулиця Квіткова
вулиця Радянська вулиця Вишнева

cело Інгулець

Стара назваНова назва
вулиця Комсомольська вулиця Лесі Українки
вулиця Петровського вулиця Лугова
вулиця Радянська вулиця Українська
вулиця Терешкової вулиця Соборна

cело Латівка

Стара назваНова назва
вулиця Кірова вулиця Інгулецька
вулиця Фрунзе вулиця Центральна

cело Мирне

Стара назваНова назва
вулиця Островського вулиця Калинова

cело Могилівка

Стара назваНова назва
вулиця Колгоспна вулиця Крутогірна

cело Нове

Стара назваНова назва
вулиця Жовтнева вулиця Горіхова
вулиця Піонерська вулиця Василькова

cело Новокурське

Стара назваНова назва
вулиця Колгоспна вулиця Затишна

cело Новолатівка

Стара назваНова назва
вулиця Островського вулиця Лесі Українки

cело Олександрівка

Стара назваНова назва
проспект Калініна проспект Центральний
вулиця Комсомольська вулиця Молодіжна
вулиця Радянська вулиця Українська

cело Свистунове

Стара назваНова назва
вулиця Кірова вулиця Центральна

cело Червоний Ранок

Стара назваНова назва
вулиця Комсомольська вулиця Центральна
вулиця Островського вулиця Київська

cело Шестірня

Стара назваНова назва
вулиця Колгоспна вулиця Шевченківська

селище міського типу Широке

Стара назваНова назва
вулиця 60 рокiв СРСР вулиця Незалежності
вулиця Будьоного вулиця Світанкова
вулиця Войкова вулиця Злагоди
провулок Дзержинського провулок Каштановий
вулиця Дзержинського вулиця Покровська
вулиця Жовтнева вулиця Антона Лисечка
вулиця Карла Маркса вулиця Вишнева
вулиця Колгоспна вулиця Хліборобів
провулок Колгоспний провулок Урожайний
вулиця Комсомольська вулиця Озерна
вулиця Котовського вулиця Благовіщенська
вулиця Леніна вулиця Соборна
провулок Леніна б/н провулок Тополиний
провулок Леніна-1 провулок Вербовий
провулок Леніна-2 провулок Калиновий
провулок Леніна-3 провулок Яблуневий
провулок Леніна-4 провулок Зоряний
провулок Леніна-5 провулок Бузковий
провулок Леніна-6 провулок Святковий
вулиця Островського вулиця Інгулецька
вулиця Папанiна вулиця Церковна
вулиця Першотравнева вулиця Слобідська
вулиця Петровського вулиця Захисників Вітчизни
вулиця Пролетарська вулиця Козацька
вулиця Пiонерська вулиця Західна
вулиця Радгоспна вулиця Лісова
вулиця Радянська вулиця Шкільна
вулиця Сабурова вулиця Свободи
вулиця Свєрдлова вулиця Слов’янська
провулок Свєрдлова-1 провулок Мирний
провулок Свєрдлова-2 провулок Затишний
провулок Свєрдлова-3 провулок Веселковий
провулок Свєрдлова-4 провулок Вільний
вулиця Фрунзе вулиця Різдвяна
мікрорайон Фрунзенський ж/м мікрорайон Східний
вулиця Червоний Гірник вулиця Руднична
вулиця Ширшова вулиця Лугова